Konstytucja, Europejska Konwencja Praw Człowieka, prawa człowieka, prawo konstytucyjne

Tematyka: Konstytucja, Europejska Konwencja Praw Człowieka, prawo konstytucyjne i prawa człowieka wobec aktualnych wydarzeń

sobota, 28 stycznia 2012

Blog w mediach. Przegląd

Posty z Etpcz.eu pojawiają się w kilku serwisach jednocześnie. Do tego dochodzą jeszcze dodatkowe treści, które nie wszędzie są widoczne. Oto mały przegląd:1. Podstawowy blog (http://etpczblog.blogspot.com/ i http://www.etpcz.eu/).

Tutaj dostępny jest m.in. podgląd kanałów na Twitterze, wyszukiwarka i chmura z tagami oraz archiwum.2. Networkedblogs.com (http://www.networkedblogs.com/blog/etpczeu)

Czytelny przegląd wszystkich dotychczasowych wpisów. 
3. Blog na Tok.fm (http://www.tokfm.pl/blogi/etpcz):

W ramach nowej formuły Tok.fm teraz również i blogerzy tworzą sporą część treści oficjalnego serwisu. Informacyjny web 2.0.! Obecnie to właśnie tutaj blog jest najczęściej odwiedzany i komentowany.4. Blog na Salon24.pl (http://etpcz.salon24.pl/):

Salon24.pl - najaktywniejszy serwis blogowy jak dotąd w tematyce polityki. Nie można było nie być i tutaj obecnym,5. Kanał EtpczEu na Twitterze (http://twitter.com/EtpczEu):

Konwencyjny przegląd polskich serwisów prasowych oraz retweety konwencyjnie ciekawych tweet'ów dostępnych w j.polskim.6. Kanał EtpczEuEnglish na Twitterze (http://twitter.com/EtpczEuEnglish):

Konwencyjny przegląd anglojęzycznej prasy oraz retweety konwencyjnie ciekawych tweet'ów dostępnych w j.angielskim.7. Strona Etpcz.eu na Facebook'u (http://www.facebook.com/pages/Blog-Etpczeu-Polska-a-Trybuna%C5%82-w-Strasburgu/125622040884296?sk=wall):

Przegląd wszystkich postów oraz możliwość subskrypcji poprzez funkcję 'Like'.


Komentarze stawiające posty w nowym świetle lub je uzupełniające będę przerzucał. Zapraszam do subskrypcji, czytania i komentowania! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz